Chanson d Eau toaletná voda dámska 100 ml

levanduľa, mandarínka, bazalka

• krasna vona plna spomienok

• Spomienky :)
  • , zakúpené v ELNINO.SK

• Nevyhoda, ze sa produkt neda ovonat, objednala som ho len na zaklade opisu.

Typ
santalové drevo, tonka
Hlava parfumu
levanduľa, mandarínka, bazalka

Parfum Chanson d'Eau:

Svieža citrusová vôňa, ktorá naladí harmóniu sviežosti.

Chanson d'Eau si môžete ihneď objednať v našom internetovom obchode. Chanson d'Eau vám môže robiť radosť už za niekoľko dní.

Zloženie parfému Chanson d'Eau:

• výdrž (1)

• krasna vona plna spomienok

• Spomienky :)
  • , zakúpené v ELNINO.SK

• Nevyhoda, ze sa produkt neda ovonat, objednala som ho len na zaklade opisu.

• krásna svieža vôňa

• , zakúpené v ELNINO.SK

• Produkt poznám je to svieža,čistá voňa ktorá nahradí akýkoľvek dezodorant.Podľa mojho názoru je ideálna po osprchovaní.
  • , zakúpené v ELNINO.SK

vôňu som u´ž davnejšie používala a nesklamala, príjemna, svieža , dlho ju cítiť

• , zakúpené v ELNINO.SK

• Moja známa ho použila,veĺmi sa mi páčil,preto som sa pre neho aj ja rozhodla a neĺutujem,ďakujem

Vrelo odporúčam,je nádherná a skoro zadarmo...

• , zakúpené v ELNINO.SK

Parfem poznam,kedysi ho pouzivala moja mama.Kupila som ho ako retro spomienku,vonou pripomina CK One.Som spokojna.

• , zakúpené v ELNINO.SK

• Dobra cena a fajn voňa