Hugo Boss Pure Purple parfumovaná voda dámska 90 ml tester

Základ parfumu
ambra, biely semiš, sladký marcipán
Hlava parfumu
cyklámen, nektárinka

Hugo Boss Pure Purple vyvolá vzrušenie, radosť. Pripomína prechádzku mestom a načúvanie svojej obľúbenej piesne, užívanie si danej chvíle, vitalitu a vášeň, užívať si samú seba. Veselá. Energická. Moderná. Trúfalá. HUGO Pure Purple je tornádo umiestnené vo flakóne, nespútané vyjadrenie energie ženy v celej kráse jej pohybov. Je to plejáda hravosti a zvodnosti. Pure Purple vraví, že žena je slobodná, že dokáže čokoľvek. A vraví to nahlas. Hugo Boss Pure Purple je vôňa výnimočne nepredvídateľná. Inšpirovaná čistou spontánnosťou, ktorá ženu povzbudí k tancu a nepochybne vás očarí. Biely cyklámen a nektárinka prispievajú k vitálnemu charakteru vrchných tónov a prebúdzajú zmysly, ktoré vyvolávajú pocity bezstarostnosti a ľahkosti. Je to prirodzený spôsob ako sa zbaviť zábran.

• , zakúpené v Parfemy-Hodinky

• ˇvôňa pre mladých
    • moc sladká vôňa

drahší parfém a malý obsah

• Mám rada vône značky HUGO BOSS
    • Príjemne voňajú, vyjadrujú môj štýl

Mám rada vône značky HUGO BOSS
    Príjemne voňajú, vyjadrujú môj štýl
    Doposiaľ som sa ani v jedných vôňach nesklamala

• , zakúpené v Notino

• úžasná vôňa, milujem ju
  • , zakúpené v Notino

• kvetinová, ľahká, veľmi ženská vôňa, pôsobiaca na mužské vnemy veľmi bežne
    • nehodí sa pre ženy, ktoré majú v obľube svieže vône, táto medzi ne nepatrí

kvetinová, ľahká vôňa vhodná pre skutočné ženy